NASZA HISTORIA 

APOTHIA Los Angeles to marka perfum i zapachów do wnętrz stworzona przez legendę rynku detalicznego z Hollywood, Rona Robinsona. Nazywany „Willy Wonka of Retail” czy „King of Cool” Ron Robinson przez 40 lat stworzył w Kalifornii miejsca przesiąknięte potrzebą spotkań i radości z obcowania z pięknem, alternatywną sztuką i designem. Zachwycał się markami z całego świata, z różnych branż i sprowadzał je do Los Angeles, by w końcu na półkach we flagowej lokalizacji w Santa Monica i w kultowym domu handlowym Fred Segal postawić również własne produkty.

 

Nazwa APOTHIA wzięła się z połączenia dwóch słów apothecary i utopia. Spokój i piękno przepuszcza przez filtr nowoczesnej wrażliwości twórcy. Ron Robinson znalazł inspirację dla własnej marki, czerpiąc z mody, kultury, a także energii i słońca Los Angeles - miasta, które jest istotną częścią jego życia.

 

APOTHIA to synonim piękna i dobrego stylu. Oferując perfumy, pachnące świece i dyfuzory, APOTHIA łączy dobry design, luksusowe składniki i światowy kunszt ich kompozycji.

 

PRESS

Dołącz do klubu Apothia

Koszyk